Wyślij wiadomość
Skontaktuj się z nami
Rose

Numer telefonu : 86-15989296452

WhatsApp : +8615989296452

Linia produkcyjna
  • Maszyna do spawania na gorąco
  • Maszyna do szycia
  • Automatyczna maszyna do cięcia
  • Maszyna o wysokiej częstotliwości
  • Maszyna o wysokiej częstotliwości 15KW
Asia Inflatables Co, Ltd

Założona w 2007 roku firma Guangzhou Asia Inflatables Co., Ltd jest profesjonalnym producentem i eksporterem, zajmującym się projektowaniem, rozwojem i produkcją gier nadmuchiwanych. Znajdujemy się w Guangzhou, z dogodnym dostępem do transportu. Wszystkie nasze produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i są bardzo cenione na wielu różnych rynkach na całym świecie.

Naszymi głównymi produktami są nadmuchiwane parki wodne , park nadmuchiwany , nadmuchiwany park rozrywki , nadmuchiwane gry wodne , zjeżdżalnie nadmuchiwane , nadmuchiwany plac zabaw i nadmuchiwane namioty.

Zajmując powierzchnię 3000 metrów kwadratowych, mamy obecnie 50 pracowników, łącznie 40 zestawów maszyn, roczną sprzedaż przekraczającą 33 000 000 USD i obecnie eksportujących 95% naszej produkcji na całym świecie. Nasze dobrze wyposażone zaplecze i doskonały system kontroli jakości na każdym etapie produkcji pozwala nam zagwarantować całkowitą satysfakcję klienta.


Jeśli jesteś zainteresowany którymkolwiek z naszych produktów lub chciałbyś omówić niestandardowe zamówienie, skontaktuj się z nami. Z niecierpliwością czekamy na nawiązanie udanych relacji biznesowych z każdym klientem na całym świecie w najbliższej przyszłości. Witamy zamówienia OEM.

OEM / ODM
Fabryka OEM i ODM -------- Asia Inflatables Co, Ltd

Powiedz nam swoje pomysły, możemy zrobić darmowy rysunek i produkcję.

Możemy wykonać dostosowane do potrzeb klienta nadmuchiwane parki wodne , park nadmuchiwany , nadmuchiwany park rozrywki, nadmuchiwane gry wodne , zjeżdżalnie nadmuchiwane , nadmuchiwany plac zabaw i nadmuchiwane namioty .

Nadmuchiwany pływający park wodny OEM i ODM

OEM i ODM Giant Dmuchana zjeżdżalnia

Nadmuchiwany namiot kopułowy OEM i ODM, nadmuchiwany namiot

Nadmuchiwany namiot OEM i ODM, nadmuchiwany śnieg, nadmuchiwany namiot przezroczysty

Nadmuchiwany model OEM i ODM, nadmuchiwana replika

Przekaż nam swój budżet i pomysły, możemy to zrobić.

R & D
Naszymi głównymi produktami są nadmuchiwane parki wodne , park nadmuchiwany , nadmuchiwany park rozrywki , nadmuchiwane gry wodne , zjeżdżalnie nadmuchiwane , nadmuchiwany plac zabaw i nadmuchiwane namioty .

Nadmuchiwany park wodny to ekscytująca i interesująca gra wodna dla dorosłych i dzieci powyżej 7 lat. Gracze mogą się wspinać, siadać i chodzić po różnych jego częściach, jak nadmuchiwana góra lodowa, trampolina, zjeżdżalnie, tottery i tak dalej.

Dane techniczne:

Materiał Antypoślizgowa plandeka z PVC 0,9 ​​mm
MOQ 1 kawałek
Gwarancja 2 lata
Certyfikaty TUV, EN71, EN14960, CE, UL, BS7837, ASTM, SGS
Zasady płatności T / T, Western union
Sposób wysyłki Samolotem, drogą morską lub ekspresową
Akcesorium Pompy powietrzne, zestawy naprawcze, torby transportowe, zawory, pierścienie d-ring ............
Uszczelka Produkty i dmuchawy wentylatora są pakowane w wytrzymałe torby i kartony PCV
Dmuchacz Certyfikat CE i UL 110-115 V, 50-60 HZ / 220-240 V, 50-60 HZ; W komplecie wyłącznik GFCI, wodoodporny, wtyczki światowe o długości 20 '(6 m).