Wyślij wiadomość
Skontaktuj się z nami
Rose

Numer telefonu : 86-15989296452

WhatsApp : +8615989296452

Guangzhou Asia Inflatable Firm

Guangzhou Asia Inflatables Inflatables Ltd, która jest producentem z bogatym doświadczeniem w produkcji nadmuchiwanych parków wodnych, Inflatable Theme Park, Nadmuchiwany tor przeszkód 5K, Nadmuchiwana zjeżdżalnia, dmuchane gry wodne, nadmuchiwane wodne zabawki sportowe, Dmuchane wodne pontony, Nadmuchiwane Rury, Nadmuchiwane Namioty i Nadmuchiwany balon.

  • Guangzhou Asia Inflatable Firm
  • Guangzhou Asia Inflatable Firm
  • Guangzhou Asia Inflatable Firm
  • Guangzhou Asia Inflatable Firm
  • Guangzhou Asia Inflatable Firm
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Dystrybutor / Hurtownik
marki Azja pontony Ilość pracowników 50~100
Coroczne wyprzedaże 2,500,000-3,000,000 Rok założenia 2007
pc Export 80% - 90%
Wprowadzenie
Guangzhou ASIA Inflatables Co., Limited
Producent nadmuchiwanego parku wodnego w Chinach!


Jesteśmy profesjonalnym producentem dmuchanych zabawek w Chinach, który chce pomóc Wam WIELKI SUKCES! Zaprojektowaliśmy wiele gier nadmuchiwanych sportów wodnych, takich jak łódź bananowa, Flying Fish Boats, Disco Boat, Crazy UFO, Crazy Sofa, Cruiser Slide, Yacht slide i inne reklamowane uszczelniane pontony. Każda nadmuchiwana jednostka jest potwierdzana przez 3D-Design przed rozpoczęciem produkcji.

WSZYSTKIE INFLATABLES są w pełni ubezpieczone i obiecują dostarczyć nasz produkt z uśmiechem. Wszystko, czego potrzebujemy od ciebie, to gniazdko elektryczne.

Wyspecjalizowany w piłce wodnej, piłce Zorb, dmuchanych basenach, trampolinie nadmuchiwanej, nadmuchiwanej lodowej, parkach wodnych Bounce n Slide, nadmuchiwanych parkach wodnych i innych grach nadmuchiwanych itp.

Ponad 8 lat doświadczenia w tworzeniu piłek wodnych, piłek wodnych, piłki Zorb, rampy Zorbing, toru zorbingowego, piłek do gry w bańki, piłek do gry w bańki, piłek nadmuchiwanych, namiotów z dmuchawkami, dmuchanych butelek, dmuchanych sof, nadmuchiwanych basenów, nadmuchiwanych łodzi, ciągnionych Narty wodne, parki wodne nadmuchiwane, parki wodne Bounce N Slide, boje, hermetyczne nadmuchiwane łuki, namioty hermetyczne itp. Oraz zbiorniki z dunkami! Nasze produkty dmuchane sprzedają się na całym świecie.

Oferujemy również dmuchawy zatwierdzone przez CE / UL, aby spełnić różne wymagania rynkowe.

Historia

Asia Inflatables Co, Ltd.

 

Założona w 2007 roku firma Guangzhou Asia Inflatables Co., Ltd jest profesjonalnym producentem i eksporterem zajmującym się projektowaniem, rozwojem i produkcją nadmuchiwanych gier.Znajdujemy się w Kantonie, z dogodnym dostępem do transportu.Wszystkie nasze produkty spełniają międzynarodowe standardy jakości i cieszą się dużym uznaniem na wielu różnych rynkach na całym świecie.

 

Nasze główne produkty to nadmuchiwane parki wodne, nadmuchiwany park rozrywki, nadmuchiwany park rozrywki, nadmuchiwany tor przeszkód,nadmuchiwane gry wodne, nadmuchiwane zjeżdżalnie, nadmuchiwany plac zabaw i nadmuchiwane namioty.

 

Zajmując powierzchnię 6000 metrów kwadratowych, mamy obecnie 70 pracowników, łącznie 40 zestawów maszyn, roczną sprzedaż przekraczającą 3 000 000 USD i obecnie eksportujemy 95% naszej produkcji na całym świecie.Nasze dobrze wyposażone obiekty i doskonały system kontroli jakości na każdym etapie produkcji pozwalają nam zagwarantować pełną satysfakcję klienta.


Jeśli jesteś zainteresowany którymkolwiek z naszych produktów lub chciałbyś omówić niestandardowe zamówienie, skontaktuj się z nami.Z niecierpliwością czekamy na nawiązanie w najbliższej przyszłości udanych relacji biznesowych z każdym klientem na całym świecie.Witamy zamówienia OEM.

Usługa

Oddany produkcji i rozwoju Nadmuchiwane Park wodny, Nadmuchiwana wodaGry, Nadmuchiwane sporty wodne, Holowane pontony,Bananowa Łódź, Latająca łódź rybacka, Łódź dyskotekowa, Szalone UFO, Szalona sofa, Zjeżdżalnia krążownika, Zjeżdżalnia jachtu i inne Reklama Sealed Inflatable.

 

Oraz mponad 15 lat doświadczeniaNadmuchiwane Park wodny, Nadmuchiwany park rozrywki, Nadmuchiwany tor przeszkód, Nadmuchiwana zjeżdżalnia, nadmuchiwana zjeżdżalnia miejska, nadmuchiwane gry sportowe, nadmuchiwane poduszki powietrzne iZorb Balls

 

Nadmuchiwany park wodnyto bardzo ekscytująca i interesująca gra wodna dla dorosłych i dzieci powyżej 12 lat.Gracze mogą wspinać się, siadać i chodzić po różnych jego częściach, takich jak nadmuchiwana góra lodowa, nadmuchiwana trampolina wodna, nadmuchiwane zjeżdżalnie, nadmuchiwane pochylnie i tak dalej.Używamy komercyjnej plandeki PCV o grubości 0,9 mm (wodoodpornej i ognioodpornej), aby wykonać wszystkie nadmuchiwane gry wodne z maszyną na gorące powietrze.A my wykonamy rozmiar i kolory zgodnie z Twoimi wymaganiami.


Gigantyczny nadmuchiwany park wodnyto nowa kombinowana gra nadmuchiwana, która zwykle łączy się z nadmuchiwaną zjeżdżalnią i basenem z wodą.Ludzie mogą wspinać się po drabinie do nadmuchiwanego basenu, aby bawić się w wodzie;Możesz także wspiąć się na nadmuchiwane zjeżdżalnie przez oddzielną poduszkę powietrzną i stopnie, a następnie możesz zjeżdżać z wodą, bardzo zabawne i ekscytujące!

 

Poprosić o wycenę (Dmuchany zamek, Nadmuchiwana zjeżdżalnia, Zjeżdżalnia wodna, Piłka Zorb, Zorb Ramp, Piłka do chodzenia po wodzie, Walec wodny, Nadmuchiwany basen, Nadmuchiwane łodzie, Nadmuchiwany park wodny, Nadmuchiwane chodniki księżycowe, Oświetlenie nadmuchiwane, Namiot hermetyczny) Po prostu zadzwoń do nas lub wyślij e-mail na adres każda osoba z naszego zespołu sprzedaży bezpośrednio a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe!
Nasz zespół
Nasza firma ma następujące działy:

● Departament handlu zagranicznego

● Dział projektowania i badań i rozwoju

● Dział zakupów

● Dział cięcia materiałów

● Warsztaty spawalnicze

● Warsztat szycia

● Dział druku cyfrowego

● Dział QC i QA