Niestandardowe nadmuchiwane balony helu i sterówki w kształcie słońca z materiału PVC o grubości 0,18 mm

Podstawowe informacje
Place of Origin: Guangzhou, China
Nazwa handlowa: Asia Inflatables
Orzecznictwo: CE,UL
Model Number: Advertising Balloon
Minimum Order Quantity: 1pcs
Cena: 30-299USD
Packaging Details: carton bags
Payment Terms: Western Union , T/T
Supply Ability: 500pcs/ month
materiał: PVC 0,18 mm MOQ: 1SZT
Akcesoria: Zestawy naprawcze, liny itp Zasady płatności: Przelew bankowy, Western Union
Druk: Drukowanie cyfrowe aplikacji: Reklama
High Light:

custom advertising inflatables

,

outdoor inflatables

Nadmuchiwany balon helu słonecznego i sterówki Dostosowany balon PVC 0,18 mm

Helowy balon / Helium cartoon / nadmuchiwany balon / latający balon / balon z PVC

Rodzaj

Nadmuchiwana kreskówka

Projekt

Dostosowane

Materiał

0.18mm PVC o jakości helu

Rozmiar

Dostosowane

Gaz do segregowania

Wodór / hel / normalne powietrze

Kolor

Dostosowane

Marka

Azjatyckie pontony

Pakiet

Standardowy pakiet eksportowy

Miejsce pochodzenia

Guangzhou , Guangdong, Chiny

Możliwość dostawy

500PCS / miesiąc

Akcesorium

Napraw zestawy z materiałem do łatania i linami.

funkcje

Tanie, trwałe, atrakcyjne, uniwersalne, łatwe w nadmuchiwaniu lub spuszczaniu powietrza

Podanie

Umieszczenie wiadomości na nośniku reklamowym jest bardzo opłacalne, aby przyciągnąć uwagę mas klientów. Są one bardzo widoczne i są nieodpartymi magnesami przyciągającymi do reklamowania Twojej firmy, produktów, usług i ideałów. Od hal sportowych po plener, skrzyżowania autostrad, spotkania czy parady _ pontony reklamowe po prostu działają na wielu imprezach:

1. Reklama imprez rozrywkowych

2. Reklama imprez sportowych

3. Reklama wydarzeń politycznych

4. Reklama dnia uroczystości

5. Dni rodzinne

6. Reklama na targach handlowych

7. Wydarzenia żeglarskie i żeglarskie

8. Reklama zewnętrzna

Opisy

1. Systemy oświetlenia są dostępne do nocnego wyświetlania.

2. Materiał: helu PVC 0,18 mm, spełnia wymagania ASTM, EN

3. Kolor: druk cyfrowy o wysokiej rozdzielczości, pełne drukowanie jest dostępne na żądanie

4. Rozmiar, wygląd i logo: Na żądanie

5. Rozsądna cena z wysoką jakością

6. Łatwe napełnianie, opróżnianie i przechowywanie.

Balony reklamowe należą do jednego z nadmuchiwanych billboardów Giant Advertising, reklama balonowa ma zabawny element, który przyciąga wzrok i portfele tych, którzy oglądają nasze piłki.

Możemy też nazwać je gigantycznym nadmuchiwanym balonem reklamowym, gigantycznym balonem reklamowym, gigantyczną sferą reklamową, olbrzymim balonem, dużą piłką, dużą kulą, nadmuchiwanym balonem, balonem promocyjnym, piłką promocyjną, balonem, balonem reklamowym, piłką reklamową, latającymi balonami, balony z reklamą zewnętrzną lub cokolwiek innego. Może być wypełniony zimnym powietrzem, jak balon zimnego powietrza, balon reklamowy Normal, nadmuchiwana olbrzymia kula zimnego powietrza lub gazowy hel jako kula helu, balon reklamowy z olbrzymim helem.

FAQ

1. Jak dbać o swój balon z kreskówkami:

Nigdy nie lataj balonem w złych warunkach pogodowych. Jeśli wiatr przekracza 20 mil na godzinę lub pada deszcz, przynieś kostkę lub opróżnij ją i przechowuj.

Nigdy nie nadmuchuj balonu helem. Hel rozszerza się, gdy temperatura wzrasta i kurczy się, gdy jest zimno. W ciągu dnia kostka może wyglądać na bardziej napompowaną lub mniej napompowaną z powodu tych zmian temperatury. Podczas pompowania balonu helowego uważaj, aby nadmuchać do punktu, w którym nadal będzie on naciskany. Postaraj się napompować, gdy temperatura jest wyższa, aby hel został rozszerzony. Jeśli balon nadmuchi się, balon może ulec uszkodzeniu i łatwiej będzie uszkodzić balon na zewnątrz. W przypadku nadmiernej inflacji wyjąć trochę helu, aż stanie się twardy, ale nie napięty.

Przechowuj kostkę w bezpiecznym i suchym pojemniku i obszarze. Podczas przechowywania Balonu Helowego upewnij się, że jest czysty i suchy, aby miał dłuższą żywotność

Do czyszczenia kostki użyj łagodnego mydła w zmywarce rozcieńczonego w wodzie. Użyj szmatki zwilżonej środkiem czyszczącym i ostrożnie wyczyść kostkę, uważając, aby nie uszkodzić napisu lub wydruku. Im bardziej jesteś ostrożny z Balonem Helowym, tym dłużej będziesz się cieszył balonem.

2. Jak utrzymywać i przechowywać swoją kreskówkę z helem:

Przy odpowiedniej pielęgnacji, obsłudze, nadmuchiwane naczynia powinny ci służyć przez nieokreślony czas. Do czyszczenia używaj ciepłej wody z łagodnym detergentem i miękką szmatką. Wysuszyć całkowicie za pomocą innej miękkiej ściereczki. Jeśli nadmuchiwany produkt nie będzie używany przez kilka dni, upewnij się, że jest czysty i suchy przed przechowywaniem w torbie ochronnej.

3. Jak nadmuchiwać balon z helem:

1) Upewnij się, że uprząż linowa nie jest splątana, a linie są dobrze przymocowane do nadmuchiwanego.

2) Przymocuj jeden koniec zastawu do metalowego pierścienia uprzęży na spodzie balonu. Wymagana jest tylko jedna linia mocowania. Nie przywiązuj innych linii do żadnej innej części balonu, ponieważ spowoduje to nadmierne obciążenie tkaniny i spowoduje rozerwanie balonu.

3) Przed nadmuchaniem balonu zabezpieczyć linkę mocującą do ciężkiego, bezpiecznego przedmiotu. Pomocny byłby w tym momencie asystent.

4) Przykręć mocno metalowy adapter węża do napełniania do zaworu zbiornika helu.

5) Włóż wąż do napełniania około 12 cali do zaworu na spodzie nadmuchiwanego zaworu napełniającego, odkręcając drugi odcinek zaworu i mocno go przytrzymując.

6) Włącz zawór zbiornika helu BARDZO POWOLI. Wysokie ciśnienie na początku może rozerwać nadmuchiwane powietrze i spowodować uraz węża. W miarę jak nadmuchiwane powietrze zaczyna się rozwijać i ciśnienie wewnątrz zbiornika zaczyna się zmniejszać, możesz otworzyć zawór bardziej. Jeśli wąż zacznie się zamarzać, zmniejsz przepływ helu.

7) Napompuj, aż zmarszczki znikną z kadłuba dmuchanego, a jego tylko mocne, nie przesadzaj. Pamiętaj, że hel będzie się rozszerzał i kurczył podczas gorącej lub zimnej pogody.

8) Wyłącz zbiornik helu.

9) Zdejmij wąż do napełniania z zaworu nadmuchiwanego uważając, aby nie dopuścić do ucieczki helu.

10) Zamknij zawór nadmuchiwany.

11) Podnieś powoli dmuchawę do żądanej wysokości i przymocuj ją bezpiecznie w tym miejscu. Gdy pozwolisz nadmuchać się, sprawdź linię uwięzienia, aby upewnić się, że nie ma słabych lub postrzępionych obszarów.

 

Szczegóły kontaktu
Mr zuo

Numer telefonu : +8615820281967

WhatsApp : +8615989296452